Vi setter alltid kunden i sentrum og gjør vårt aller beste for at kunden skal være fornøyd. Du finner oss i vakre Uskedalen. Velkommen til en hyggelig handel.
SPAR Uskedalen er en butikk med mer enn 100 års historie bak seg. Dagens eiere overtok butikken i 1991 etter et generasjonsskifte. Det har vært drevet butikk i deler av nåværende bygning i over 40 år. Vi har utvidet butikken flere ganger, og siste gang var i 2002.
Nå fremstår SPAR Uskedalen som en moderne dagligvarebutikk med over 600 kvm i salgsflate. Vi er i dag 15 personer i staben hos SPAR Uskedalen.
SPAR Uskedalen har et varierende utvalg av lokal spennende mat. Du finner ikke bare de tradisjonelle matvarene, men også de som er spesielt for vårt distrikt. Til jul lager vi blant annet sylteflesk.
SPAR Uskedalen ligger nært knyttet til Hardangerfjorden og hos oss kan du også få kjøpt diesel til båten din.
Vi skal gjøre vårt beste for at du som kunde skal trives når du handler på SPAR Uskedalen!
Velkommen!